O mnie

Powinienem zacząć jak wszyscy – fotografia jest moją pasją   🙂 .

… ale sama pasja to nie wszystko. Wiele osób ma jakąś pasję, jedni kochają śpiewać, ale Bóg nie obdarzył ich ani głosem ani słuchem. Dla innych wielką pasją jest malarstwo, ale ich obrazy zamiast pięknych realistycznych kompozycji przypominają kubistyczne dzieła Picassa.

Zacznę więc tak – fotografią zajmuję się od ponad dziesięciu lat.

Przez ponad dziesięć lat zgłębiam tajniki robienia jak najlepszych zdjęć. Biorę udział w szkoleniach (http://www.akademiafotografii.pl/krakow?gclid=COnGqLmp4coCFUUq0wodRi8ANQ), czytam, googluję a przede wszystkim robię zdjęcia … dużo zdjęć. Pragnę, aby moje zdjęcia były nietuzinkowe.
Dlatego jeżeli macie jakieś swoje szalone pomysły na zdjęcia nic nie stoi na przeszkodzie aby je zrealizować – lubię wyzwania 🙂 .

Od ponad dziesięciu lat poznaję sprzęt, którym fotografuję, i jak wielu fotografów mogę stwierdzić, że to nie aparat robi zdjęcia tylko człowiek – chociaż muszę przyznać, że dobry sprzęt pomaga – stąd w moim ekwipunku lustrzanki pełnoklatkowe .

_DSC7961-Edit-Edit

Od ponad dziesięciu lat poznaję wielość rodzajów otaczającego nas światła, zmieniającego się codziennie przez wszystkie cztery pory roku – dzięki temu mogę tworzyć piękne sesje plenerowe.

_DSC8767-Edit-2

Od ponad dziesięciu lat staram się w moich zdjęciach reportażowych uchwycić ciekawe, momenty

SONY DSC

piękne kolory

_DSC8386-Edit

świetna zabawę

SONY DSC

towarzyszące temu wszystkiemu emocje

_DSC8424-Edit

i odrobina humoru też mile widziana

_DSC3380-Edit

 

 

 

        

 

 

 


 

 

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress